Sinterklaasfeest in de Hengelose Es

Ook dit jaar hebben de Sint en zijn pieten een bezoek gebracht aan onze wijk. Het bezoek bestond uit een optocht en een gratis kinderfeest in het wijkcentrum. De optocht liep dit jaar een andere route. Ook werd de Sint anders vervoerd, hij zat namelijk met de hoofdpiet samen in een blauwe cabrio. Dit was voor de Sint een aangename verassing.

Het weer was dit jaar minder goed maar de glimlach op de gezichten van de kinderen maakten dit helemaal goed. De Sint en zijn pieten hebben vanwege het weer een verkorte route gelopen. In het warme wijkcentrum hebben de Sint en zijn pieten samen met de kinderen volop genoten. De kinderen hebben genoten van de aandacht van de pieten en ook konden zij spelletjes doen. Een aantal kinderen hebben een cadeau gewonnen door het maken van een mooie tekening. Kortom, de Sint en zijn pieten komen volgend jaar graag terug naar onze wijk en hopen alle kinderen en hun ouders terug te zien.

Sint 2015 DSCN0926 s Sint 2015 DSCN0927 s Sint 2015 DSCN0928 s Sint 2015 IMG 2349 s