BHM logo s2


Bestuursleden gevraagd!

De bewonersorganisatie Hengelo Midden vraagt betrokken bewoners uit de wijk de Hengelose Es ons bestuur te komen versterken.

Onze wijk bestaat uit de volgende buurten: ’t Wilbert, Harmsveld-Tichelwerk, Timmersveld, Hengelose Es Noord en Medaillon. Ons werkgebied wordt omsloten door de: A1, Bornsestraat, Deurningerstraat en Oldenzaalsestraat. Al met al een behoorlijke wijk.

Daar hebben we uw hulp bij nodig.

  • Je wilt je wel inzetten voor de wijk. Geweldig!!! Deze mensen zoeken wij juist.
  • Wij vragen jong en oud om mee te doen.
  • Wij zijn er voor iedereen die zich actief wil inzetten. Vele handen maken licht werk.
Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de leden van het bestuur van de Bewonersorganisatie Hengelo Midden. Bestuursleden zijn:
Gerrit Prinsen tel: 074 2423873
Tineke Kusters tel: 06 39197274
Maureen Muller tel: 06 19414992
Melissa Marks tel: 06 51314284
René Spenkelink tel: 06 55182838

U kunt alles nog eens op uw gemak nalezen op de website www.hengelose-es.nl Of een mail sturen naar Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien. Ook kunt u uw vragen per brief sturen aan Bewonersorganisatie Hengelo Midden postadres Uitslagsweg 47 7556 LN Hengelo.